שיטת ימימה – האם זו הדרך לצמיחה האישית שלך?

שיטת ימימה

כל מי שעברה את השלב של התמימות בחיים, מבינה פתאום שיש מנגנונים מעכבים, מפריעים. הרצון לצמיחה אישית, לביצוע תיקון, להתפתחות אישית, כאישה, כאם, כרעייה וכאדם, זה הצעד הראשון במסע. שיטת ימימה, שנוסדה על ידי ימימה ז"ל, חוללה מהפך עצום והביאה לצמיחה פנימית בקרב דורות של תלמידות (ותלמידים), ולא רק צעירים בגילם.
אם יש לך תחושה של ספק או תהייה, זה הרי מובן. לא חסרות שיטות שמבטיחות צמיחה אישית, תיקון עצמי או חתירה למקום טוב יותר, מבלי בעצם להציע דרך יישומית. אך כפי שתבחיני אם תקראי ביקורות על שיטת ימימה שנכתבו לאורך השנים, תגלי עובדה מדהימה. מדובר בשיטה שפעלה בצורת רבה עוצמה. קיימים אין ספור סיפורים אישיים על מהפך אישי, על דרך חדשה, על מקום טוב בחיים, לאחר לימוד מעשי של שיטת ימימה. ושימי לב – זו לא שיטה שנועדה לדתיות בלבד. היא מאימה לכולם, דתיים וחילונים, דתיות ומסורתיות וחילוניות.

שיטת ימיה, עם לידיה

אם את מרגישה בשלב זה בחייך שאת במקום נמוך, או שאת רוצה לצמוח ולפרוץ גבולות, אבל בחוכמה, מתוך הבנה ולא בפראות, לידיה יונג תוכל להוביל אותן על פי עקרונות שיטת ימימה. גב' יונג עצמה עברה בחייה חוויות ואתגרים לא פשוטים. אבל במקום להניח לדברים להמשיך כמו שהם, היא בחרה ללמוד איך לצמוח, ללמוד איך לפרוח. על בסיס הניסיון האישי שתועד בכמה ספרים, משולבים עקרונות של שיטת ימימה עם תובנות נוספות, בהירות וקומוניקטיביות.
על פי שיטת ימימה, אפשר להגיע להתפתחות בכל שלב בחיים, על ידי שימוש בתורת ההכרה. ההבנה שהחיים מורכבים וכולנו מורכבים, הזולת מורכב ושום דבר לא מובן מאליו, עוזרת במסע. המושגים המסבירים על מקורות הקושי ועל השאלות שמתעוררות בדרך, מובנים לא רק על ידי השימוש בשכל היום יומי. הלימוד הוא מעמיק, רב פנים. תורת ההכרה שואפת לחקור את הדברים, לחוש אותם, להבין אותם בשכל, ברגש, בהכרה. ברקע, שימוש בחשיבה מסודרת, הגיונית, שתוספת את המקום של הבלבול ושל חוסר ההתמצאת. כל אחת יכולה.

לידיה יונג

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *