בניית חנות וירטואלית בוורדפרס

וורדפרס

מאז הושקה מערכת וורדפרס, היא צמחה וגדלה והפכה למתאימה לבניית כל סוגי האתרים. זו כבר מזמן לא אותה מערכת בסיסית, להקמה ולניהול של בלוגים ואתרי תוכן. ניתן להשתמש באותה מערכת, בשילוב תוספים, לצורך בניית חנות וירטואלית בוורדפרס. ואלה הדברים שכדאי לדעת בנושא.

האם חייבים להקים אתר חדש

כשאתם שוקלים להתחיל לבנות חנות, יתכנו שני מצבים. יתכן מאוד שמעולם לא היה לכם אתר. יתכן מאוד שיש לכם כיום אתר, אבל ללא פעילות מסחרית או שיווקית. שימו לב שלצורך בניית חנות וירטואלית בוורדפרס אפשר להשתמש באתר קיים. כלומר, אם הגולשים שלכם רגילים לעיצוב האתר ויש לכם טרפיק ניכר, תוכלו פשוט להלביש את התוסף המתאים על האתר הקיים. העיצוב של האתר יישמר ותוכלו להוסיף מערכת מכירה משוכללת.

בניית חנות וירטואלית בוורדפרס עם WooCommerce

על מנת להגדיר אתר קיים או אתר חדש כאתר חנות בוורדפרס, תצטרכו להיכנס לתפריט התוספים של המערכת. בתוך התפריט הזה תמצאו תוסף שנקרא WooCommerce. באופן לא מפתיע, זה אחד התוספים הכי פופולריים כיום במערכת ותשמחו לדעת כי הוא יעיל להפליא. תוך כדי הטמעת התוסף, הפלטפורמה תציג לכם שורה של הגדרות נדרשות. כך למשל תציינו מאיזו מדינה החנות תפעל, מהם המוצרים שאתם מתכוונים למכור (ענף או תחום פעילות). במערכת תוכלו להגדיר היבטים של מטבעות, מיסוי (למשל מע"מ) ועוד ועוד.

מה היתרון המובהק של חנות בוורדפרס

אחת השאלות המרכזיות היא – מה בעצם הופך את וורדפרס למתאימה כל כך לבניית חנויות. למעשה, נוכל לתאר כמה יתרונות מרכזיים:
1. בניית חנות וירטואלית בוורדפרס תשיג תוצאה מקצועית למראה, כאשר מקפידים על אפיון נכון ועל בנייה איכותית.
2. ניתן להקים חנות גנרית ובסיסית או להשקיע בחנות מרהיבה בשיתוף בונה אתרים, בעלת מיתוג מובהק וחווית גלישה וקניה טובה. הכל בהתאם לתקציב הבניה שעומד לרשותכם.
3. ניהול שוטף של החנות הוא יתרון מדהים. זו מערכת ידידותית למשתמש, שתומכת בהוספת תכנים גם לחסרי ידע בתכנון או ללא ידע בבניית אתרים.
4. ניתן לשלב מגוון פתרונות אבטחה, סליקה ופתרונות שיווקיים וכלי עזר לקידום אתרים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *