איך פותחים אתר מכירות

אתר מכירות

אתר מכירות זה עסק משתלם, מכמה וכמה סיבות. קודם כל, הרבה יותר זול להקים אתר מכירות לעומת פתיחת חנות רגילה. חשוב לא פחות, זו הדרך להגיע לקהל יעד עצום. לקוחות מכל הארץ יוכלו להזמין באתר שלכם וניתן אף לפתוח אתרי מכירות שנועדו לקהל יעד גלובלי. כל זאת, בלי לשלם על רישוי עסקים, בלי לשלם עבור צוות עובדים גדול, עם אפשרות להתפתחות וצמיחה. איך עושים זאת? שימו לב לצעדים הבאים.

לפתוח אתר מכירות מהיר יותר

ניתן לפתוח אתר מכירות בהתבסס על פלטפורמות ידידותיות, שמוזילות את תהליך הפיתוח. יתר על כן, פלטפורמות מקצועיות יאפשרו לכם לנהל בעצמכם את האתר, תוך חיסכון בעלויות השוטפות. חשוב לא פחות, וודאו שהאתר שלכם ייטען מהר. אתרים, במיוחד רספונסיביים (מותאמים גם לסלולר), צריכים מהירות טעינה של פחות מ-5 שניות. אתר איטי יגלה עד מהרה שהמון גולשים נוטשים. הציבור כיום חסר סבלנות ורוצה תוצאות, ומהר.

לפתוח אתר מאובטח יותר

לא משנה איזה סוג של אתר מכירות אתם רוצים לפתוח, חיוני שהוא יהיה מאובטח כמו שצריך. זיכרו כי סליקה כספית מאובטחת מונעת גניבת פרטי אשראי. סליקה מאובטחת נעשית למשל על ידי סטנדרט SSL (פרוטוקול תקשורת עם הצפנה גבוהה).

לפתוח אתר ללא פריצות

אתר מכירות, במיוחד ישראלי, מהווה יעד נחשק לפריצות. גם בלי לעבור קורס סייבר תוכלו לפתוח אתר שהפורצים יתקשו להגיע אליו. ניתן להשיג זאת על ידי רכישת שרת אחסון אתרים, בעל אבטחה מצוינת. בעניין הזה לא כדאי להתפשר כי כל פריצה פוגעת במוניטין וגם עולה לכם כסף (אובדן מכירות ופחות הכנסות). וודאו כי השרת ניתן לכם עם שירותי תמיכה נלווים ועדכוני אבטחה שוטפים. כמו כן, וודא שגם הפליגינים בנושא האבטחה מתעדכנים בשוטף.

לפתוח אתר שמקל על הגולש לרכוש

כלל חשוב הוא להקל על הגולש כמה שרק אפשר, בדרך למכירה. וודאו כי תהליך התשלום נעשה בצורה חלקה ומהירה, ללא עיכובים. לדוגמא, אל תתנו יותר מדי אפשרויות משלוח שרק מבלבלות את הגולשים. תנו אפשרות משלוח אחת בתשלום ואפשרות משלוח אחת בחינם (לרוכש מעל X ₪ בהזמנה). כמו כן לא כדאי לחייב במעמד התשלום הצטרפות למועדון לקוחות. לקוחות עשויים להתרגז ולוותר על הרכישה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *