איך לבחור מזון לכלב

האם יש לך כלב? לא רק בני אדם משגשגים כשהם נהנים מתזונה איכותית. חיות המחמד והכלבים שכולנו אוהבים צריכים להיות זהים לחלוטין. בשורות הבאות נסביר את כל מה שצריך לדעת על אוכל טוב לכלבים: איך מזהים אוכל טוב, איך להתאים את הפתרון הטוב ביותר לכלב שלכם ועוד.

כיצד לזהות מזון לכלבים באיכות גבוהה

מזון יבש לכלבים ניכר לראשונה מהמרכיבים מהם הוא עשוי. הוא צריך להכיל את המרכיבים הטבעיים ביותר ואת הכמות הקטנה ביותר של תוספים שנועדו לעבות את הנפח. מזון איכותי יכיל את השילוב המושלם של חלבון וסיבים, פחמימות, מינרלים וויטמינים. מומלץ שזה יהיה מותג בעל מוניטין שמוכר מזון איכותי לכלבים, כמו אמברוסיה לכלב, לאורך זמן ובאופן קבוע.
עדיפים יצרנים המבצעים בקרת איכות שוטפת ואשר מוצריהם אושרו על ידי בעלי רישיונות. טיפ מאוד מועיל בנושא זה – בדקו את רשימת הרכיבים וודאו שהמרכיב החשוב ביותר הוא בשר או חלבון אחר מהחי (למשל דגים). לדוגמה, תוספים כגון דגנים נמצאים ברמות נמוכות במזונות איכותיים. במזונות באיכות נמוכה יותר, מרכיבי בשר נקיים יהיו הרבה יותר נמוכים, ולכן זה לא מומלץ.

לספק מזון איכותי המבוסס על גיל ומגוון

לא כל סוגי המזון זהים בטבעם ומתאימים לכל גזעי הכלבים. בנוסף למוצרי מזון נפוצים, חלק מהיצרנים מציעים פתרונות פרימיום למגוון רחב של זנים. בפרט, ידוע שחלק מהגזעים הם בעלי רגישויות מסוימות, ולכן עבורם כדאי להעדיף מזונות מותאמים. בנוסף, ישנם הבדלים במזון לקבוצות גיל שונות. לגורים יש צרכים תזונתיים אחרים שכן הם זקוקים לרכיבי מזון התומכים בהתפתחות המוח ומערכת העצבים וכן לתכולת אנרגיה גבוהה. כלבים מבוגרים זקוקים למזון איכותי המסייע לתהליך עיכול קל יותר וכזה שאינו מטיל מס על הגוף.
ישנם יצרני מזון לכלבים איכותיים המציעים פתרונות לגדלים שונים של כלבים. מחקרים מצאו כי הצרכים התזונתיים של כלבים קטנים יכולים להיות שונים למדי מאלו של כלבים גדולים יותר. בחירה במזון איכותי יכולה לעזור לכם לצמצם את מספר הביקורים הווטרינרים והכלב שלכם יהיה יותר עליז, אנרגטי ומלא אנרגיה. בנוסף, חומרים מזינים עתירי תזונה יכולים להאריך את חייו של חברך בעל ארבע הרגליים.

מזון לכלבים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *